Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes używane audi Q5

Używane SUVy Audi z atrakcyjnym finansowaniem

Data publikacji 9 lipca 2022


Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że SUV-y z roku na roku cieszą się coraz większym zainteresowaniem na świecie. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt. Łączą one bowiem najlepsze możliwe cechy samochodów osobowych i terenowych. Doskonałym przykładem może być używane Audi Q5. Ponadto coraz więcej przedsiębiorców podejmuje decyzję o wzięciu wspomnianego modelu samochodu w leasing. Rekomendowane jest wcześniej skonsultować się z profesjonalną firmą specjalizującą się w finansowaniu zakupu pojazdów np. STORE VW FS.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing?

 

Należy mieć świadomość, że wspomniany leasing ma znacznie większą liczbę korzyści, niż mogłoby się wydawać. Godny uwagi jest fakt, że część przedsiębiorców cały czas zastanawia się nad wynajmem tego samochodu. Ogromną zaletą leasingu jest niższy koszt wejściowy. W najprostszym możliwym ujęciu oznacza to, że nie trzeba zaciskać pasa, by otrzymać finansowanie na używane Audi Q5. Wystarczy bowiem wpłata własna, której wysokość jest samodzielnie ustalana. Warto wiedzieć, że może ona stanowić o 1 do 45% wartości danego samochodu. Oczywiście zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie skonsultowaniem tej decyzji z przedstawicielem firmy STORE VW FS, który przedstawi właścicielowi firmy wszystkie dostępne opcje. Wtedy podjęcie odpowiedniej decyzji będzie znacznie prostsze, niż mogłoby się wydawać. Dana osoba będzie mogła cieszyć się doskonałym samochodem, a także nie będzie miała poczucia, że wydała fortunę na ten cel.

Jakie jeszcze atuty ma leasing?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że leasing ma również bardzo dużą liczbę zalet na polu podatkowym. Godny uwagi jest fakt, że przedsiębiorstwa mają możliwość wliczenia zarówno wpłaty początkowej, jak i rat leasingowych w koszt uzyskania przychodu. Nie można zapomnieć, że w koszty będzie wliczał się także zakup paliwa, części zamiennych czy serwisowania. Warto zaznaczyć, że jedną z najczęściej wymienianych korzyści przez właścicieli firm są bardzo szybkie procedury związane z wzięciem samochodu w omawianym modelu finansowania. Przedsiębiorcy oczywiście decydują się również na wynajem długoterminowy. Czy leasing jest lepszą opcją? Wszystko zależy od tego czy dana osoba chce mieć pojazd na stałe czy tylko przez określony czas. W pierwszym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie leasing, z kolei w drugim wynajem. Nie można zapomnieć, że w czasie trwania umowy leasingowej właścicielem samochodu będzie leasingodawca. Dopiero po zakończeniu umowy, istnieje możliwość wykupu auta za ustaloną wcześniej kwotę.

Firma sprzątająca

Redakcja wiseweb.pl

Nasi specjaliści piszący artykuły na temat rozwoju osobistego, pracy, finansów i biznesu to doświadczeni doradcy w swoich dziedzinach. Dzielimy się profesjonalną wiedzą, obejmującą nie tylko rozwój osobisty, ale również strategie zawodowe, zarządzanie finansami oraz inne kluczowe obszary wiedzy przydatne w życiu zawodowym i osobistym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?