Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes finansowanie pragmago

Dlaczego warto skorzystać z finansowania w PragmaGO?

Data publikacji 17 sierpnia 2022


Szukasz elastycznych i wygodnych rozwiązań, które pozwolą Ci osiągać cele biznesowe? Zależy Ci na zachowaniu płynności finansowej? Chcesz rozwijać firmę i sprawić, by gotówka cały czas pracowała? Poznaj usługi PragmaGO i zadbaj o swój biznes! To rozwiązania dostępne online, dzięki którym unikniesz zatorów płatniczych i wykorzystasz okazje rynkowe, np. przyjmiesz zlecenie od ważnego klienta mimo braku środków na duże zakupy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co zyskasz.

Różne usługi do wyboru – w zależności od Twoich potrzeb

W PragmaGO mamy dla Twojego biznesu usługi, dzięki którym w bezpieczny sposób zadbasz o płynność finansową. W zależności od tego, jakie masz aktualnie potrzeby, wybierz:

  • faktoring – przekazanie faktur z odroczonym terminem płatności, by uzyskać gotówkę szybciej (kontrahent płaci na konto PragmaGO w terminie z faktury), rozwiązanie z umową, gdy regularnie przedstawiasz faktury tym samym kontrahentom,
  • finansowanie pojedynczych faktur – jednorazowa sprzedaż faktury z odroczonym terminem płatności, bez podpisywania umowy, od czasu do czasu,
  • finansowanie zakupów – gdy szybko potrzebujesz zrobić konkretne zakupy firmowe, ale nie masz środków (PragmaGO opłaci zakupy, a Ty spłacisz je w wygodnych ratach),
  • finansowanie podatków – opłacenie ZUS, PIT/CIT oraz VAT, gdy nie możesz uregulować zobowiązań w terminie (PragmaGO opłaci daniny, a Ty spłacisz je w wygodnych ratach).

Wygodne formalności online

Bez względu na to, jaką usługę finansową wybierzesz – wniosek wystarczy złożyć online, co jest szybkie i bardzo komfortowe. Jego wypełnienie trwa kilka minut i jest bardzo intuicyjne, a system poprowadzi Cię krok po kroku. W formularzu podajesz m.in. podstawowe dane swojej firmy. W przypadku faktoringu kurier przywiezie Ci umowę do podpisu. Reszta usług wymaga jedynie Twojego potwierdzenia przez SMS. Dzięki temu oszczędzasz naprawdę sporo czasu. 

Ekspresowa weryfikacja i szybka decyzja

Masz dość czekania tygodniami, aż bank wyda decyzję? Zależy Ci na czasie? Chcesz mieć pieniądze szybko, by dalej działać? W PragmaGO weryfikacja jest ekspresowa – w zależności od usługi trwa zwykle od kilkunastu minut do dwóch dni. Również pieniądze są przelewane bardzo szybko.

Usługi są ponadto dostępne dla firm działających w każdej branży oraz bez względu na formę prowadzenia działalności (spółka lub JDG). Najczęściej z rozwiązań w PragmaGO korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP.

Elastyczność i dopasowanie do Twoich potrzeb

Biznes zmienia się z tygodnia na tydzień. Sezon, niezależne czynniki (np. pandemia czy wojna w Ukrainie), chwilowy zastój, brak konkretnego towaru… To wszystko wpływa na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Większość spraw możesz załatwić dzięki Strefie klienta. To tam zawnioskujesz np. o zmianę limitu finansowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach finansowych w PragmaGO? Wejdź na stronę https://pragmago.pl/ i sprawdź, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku! Konsultant pomoże Ci na każdym kroku.

Artykuł sponsorowany

Firma sprzątająca

Redakcja wiseweb.pl

Nasi specjaliści piszący artykuły na temat rozwoju osobistego, pracy, finansów i biznesu to doświadczeni doradcy w swoich dziedzinach. Dzielimy się profesjonalną wiedzą, obejmującą nie tylko rozwój osobisty, ale również strategie zawodowe, zarządzanie finansami oraz inne kluczowe obszary wiedzy przydatne w życiu zawodowym i osobistym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?